Hakkımızda

İNTEGRAL Güvenlik Sistemleri 1996  yılında ADANA merkezli  kurulmuş % 100 Türk ve Türk sermayeli bir kuruluştur.Firmamızın kuruluş amacı Elektronik Güvenlik Sistemleri,Network Sistem ve  altyapıları ile  Otomasyon Sistemlerinin projelendirilmesi  satış,montaj ve teknik servis hizmetlerinin karşılanması ile çözüm odaklı  projeler gerçekleştirmek;çalışma fırsatı  ve şansı bulduğu  firma ve kuruluşlara  en üst seviyede müşteri memnuniyetini  hedefleyen  ileri teknoloji çözümleri sunmak  ve geliştirmektir.Firmamız faaliyet  alanlarında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir kuruluştur.

  • Geride bıraktığımız 24 yıl süresince daha çok zayıf akım teknolojileri olmak üzere kamera,hırsız ve yangın alarm  sistemleri,akıllı ev ve interkom sistemleri, ıp güvenlik  teknolojileri ile network alt yapıları ve aktif cihazların kurulumu  otomatik kapı sistemlerinin kurulması, network altyapısı ve fiber  sistemlerin ölçeklendirilmesi, projenlendirilmesi ile sürdürülmesi alanlarında satış,montaj ve teknik servis hizmetleri verilmiştir. Gerek kamu ve gerekse de büyük çaplı endüstriyel tesisler  ile askeri tesisler ve American üstlerinde   yüklenici olarak,Yurtdışı ve yurtiçi  projelerindede gerek alt yüklenici olarak gereksede anahtar teslimi projelerde çalışmalarını sürdürmüş ve devam eden projeler haricindeki işlerini başarı ile tamamlamıştır.
  • 2008 yılı için de çalışmalarını aynı yönde devam ettiren İNTEGRAL, çözüm ortaklıkları kapsamında SİEMENS,TÜRKCELL,SÜPERONLİNE ile çözüm ortaklığı anlaşmaları ile birçok projede aktif yüklenici pozisyonlarında görev aldığı anlaşmalara imza atmıştır.
  • 2010 yılında Afganistan’da konuşlanmış ve gerek Afgan hükümeti ve gereksede American üstlerinde sektörü ile ilgili konularda faaliyet göstermiştir.
  • Yine 2012 yılında Kuzey Iraq’ta Erbil şehrinde Şubesini açarak kazandığı bilgi ve deneyimlerle sektöründe ilkleri getiren çözüm firması olmuştur.
  • İNTEGRAL her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.
  • İNTEGRAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ teknolojik gelişmeleri takip ederek konusunda uzman teknik altyapısını sürekli güçlendirmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.


Whatsapp Destek

Temsilci

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?